KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13464536
nr 1346 4536
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad. Motivet: 37x28, komposition
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:13:16
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)